Home Aktualne wydarzenia Wieczór wspomnień
Wieczór wspomnień
Wpisany przez Beata Kuczyńska   
poniedziałek, 07 listopada 2016 00:00

3 listopada w świetlicy internatu odbył się wieczór wspomnień i pokaz filmu pt. „Ja pod Wilnem mieszkałem” . Organizatorami wydarzenia były Klub Historyczny im. AK i koło fotograficzne działające w naszej szkole.

 

Film przedstawia wspomnienia pana Poźniaka – łącznika AK na Wileńszczyźnie. Bohatera dokumentu poznaliśmy podczas realizacji projektu „Operacja Ostra Brama” w lipcu 2016 r. w Wilnie. W projekcie tym uczestniczyli członkowie klubu historycznego. Opracowaniem materiału filmowego zajął się uczeń klasy I BT Rafał Godlewski pod opieką pana Andrzeja Pankiewicza.

 

Wśród widowni mieliśmy zaproszonych gości: p. Jarosława Wojciechowicza, p. Krzysztofa Galińskiego, członków klubu, mieszkańców internatu oraz słuchaczy kursów kwalifikacyjnych prowadzonych w naszej szkole.

 

Dziękujemy wszystkim miłośnikom historii i naszym niezawodnym partnerom za wspólnie spędzony czas. To nietypowa lekcja historii i patriotyzmu zarazem, a tym samym początek cyklicznych spotkań z filmem.

 

 

 

 

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama