Home Aktualne wydarzenia Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Wpisany przez Beata Kuczyńska   
środa, 01 marca 2017 00:00

Kobyłka - Wołomin - Zielonka - Warszawa

Wyjazd w dniach 25-26 lutego był nagrodą za konkurs plastyczno-literacki "Żołnierze Wyklęci".

Uczniowie naszej szkoły, reprezentujący również Klub Historyczny, którzy otrzymali taką nagrodę to Aleksandra Olszewska, Anna Polakowska oraz Adam Cezary Konewko - uczniowie klasy IV PT. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych RP-W oraz Społeczny Komitet Organizacyjny Obchodów Patriotycznych. Największą nagrodą było spotkanie z Żołnierzami AK. Gratulujemy!

 

Uczestnicy konkursu - Adam Konewko, Anna Polakowska i Aleksandra Olszewska z opiekunem p. Beatą Kuczyńską

 

 

 

 

Delegacja naszej szkoły już po raz czwarty uczestniczyła w obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Warszawie, które objął swym patronatem Prezydent RP Andrzej Duda, a nasz Klub był jednym z partnerów uroczystości.

 

 

Otrzymaliśmy również podziękowania z rąk pani płk Weroniki Sebastianowicz za akcję "Polacy Kresowym Straceńcom 2016", czyli zbiórkę żywności dla Kombatantów. Za sprawnie przeprowadzoną akcję dziękujemy całej społeczności szkolnej.

 

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama