Home Aktualności Konkurs "SMAKI WSI"
Konkurs "SMAKI WSI"
Ocena użytkowników: / 14
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 23 maja 2016 11:08

W dniach 13-14 maja Ania Klepacka i Ala Sankowska (kl. II PT) reprezentowały naszą szkołę w V Ogólnopolskim Międzyszkolnym Konkursie Kulinarnym "SMAKI WSI", którego organizatorem jest ZSCKR w Karolewie. Dziewczęta zostały wyróżnione nagrodami rzeczowymi.

 

Tegoroczna edycja konkursu odbyła się pod hasłem "Zapomniane potrawy regionalne". Nasze reprezentantki przygotowały bondki (kluski ziemniaczane) podane ze skwareczkami i zsiadłym mlekiem.

 

 

Spotkania konkursowe w Karolewie są doskonałą okazją do poznania regionu i integracji młodzieży szkół rolniczych. Tym razem uczestnicy konkursu mieli możliwość odbyć rejs statkiem w Giżycku oraz zwiedzić kościół w Świętej Lipce.

 

Sondy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama