Home Aktualności Wyjazd do Janowa
Wyjazd do Janowa
Ocena użytkowników: / 11
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Adam Trejnowski   
środa, 04 października 2017 06:32

 

1 października 2017 r. grupa uczniów wraz z dyrekcją szkoły oraz panią Dorotą Tomczyk uczestniczyła w II Podlaskiej Wystawie Bydła Mięsnego w Janowie. Wystawa była zorganizowana przez Zespół Szkół CKR w Janowie, Polski Związek Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego oraz Bydło Mięsne sp. z o.o. W uroczystości otwarcia wystawy uczestniczyła również dyrektor generalna MRiRW Mirosława Jaroszewicz-Łojewska. Młodzież miała okazję zobaczyć wręczenie nagród najlepszym hodowcom bydła w województwie, obejrzeć nagrodzone zwierzęta oraz uczestniczyć w aukcji, na którą wystawiono 270 sztuk bydła. Odbył się także pokaz grillowania najwyższej jakości mięsa wołowego, połączony z degustacją.

 

W tym samym czasie na hali sportowej rozegrano I Turniej Futsalowy pt. „Złapać byka za rogi”. W zawodach wzięły udział następujące drużyny: Zespół Szkół CKR w Janowie, Zespół Szkół CKR w Suwałkach, Zespół Szkół CKR w Marianowie, Zespół Szkół CKR w Sejnach oraz Gimnazjum w Janowie. Młodzież naszej szkoły wywalczyła czwarte miejsce.

 

 

Sondy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama