Home Aktualności Wyjazd integracyjny klasy I aBT
Wyjazd integracyjny klasy I aBT
Ocena użytkowników: / 15
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Aneta Kisiel   
czwartek, 05 października 2017 17:42

 

5 października, mimo niesprzyjającej pogody, uczniowie klasy I aBT pod opieką wychowawczyni Anety Kisiel oraz księdza Tomasza Sikorskiego wyjechali do miejscowości Półkoty, gdzie oddali się z pasją grze paintballowej. Walka o flagę drużyny przeciwnej była niezwykle zacięta. Chłopcy wystrzelali po kilkaset nabojów wypełnionych farbą. Po emocjonującej grze zebrali się przy ognisku, by posilić się pieczonymi kiełbaskami. Integracji klasy towarzyszyła miła atmosfera - żarty, rozmowy nie tylko o szkole oraz muzyka w wykonaniu grającego na gitarze księdza Tomasza.

 

 

Sondy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama