Home Aktualności Ubieranie choinki w MRiRW
Ubieranie choinki w MRiRW
Ocena użytkowników: / 20
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Dorota Jagłowska   
środa, 20 grudnia 2017 12:55

 

18 grudnia 2017 r. w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyła się uroczystość ubierania choinki, w której uczestniczyła pani dyrektor Dorota Jagłowska.

 

Choinkę przywieźli przedstawiciele społeczności szkolnej ZSCKR w Karolewie. Drzewko zostało ozdobione bombkami dedykowanymi każdej z 47 szkół, dla których organem prowadzącym jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Efektowny stojak pod choinkę wykonany został na warsztatach przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły w 2014 roku. Od tego czasu jest on elementem bożonarodzeniowej dekoracji w ministerstwie.

 

W uroczystym zawieszeniu bombek uczestniczył minister Krzysztof Jurgiel, podsekretarz stanu Rafał Romanowski oraz wicedyrektor Departamentu Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej Robert Jakubik.

 

Minister Krzysztof Jurgiel złożył zebranym serdeczne życzenia, aby Wigilia i Święta Bożego Narodzenia spędzone w rodzinnym gronie napełnione były wiarą, nadzieją, miłością i szacunkiem oraz Bożym błogosławieństwem.

 

 

Sondy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama