Home Aktualności Styczniowy apel informacyjny
Styczniowy apel informacyjny
Ocena użytkowników: / 17
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Marta Wichert   
poniedziałek, 08 stycznia 2018 12:31

 

5 stycznia 2017 r. odbył się comiesięczny apel informacyjny Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczący SU Marcin Alboszta i jego zastępca Urszula Jachimowicz przedstawili przegląd wydarzeń minionego miesiąca oraz zapowiedzieli, co nas czeka w styczniu i lutym. Następnie przewodnicząca sekcji informacyjnej SU Justyna Ciesielska przedstawiła informacje przekazane przez panią pedagog.

Kolejnym punktem spotkania był program przygotowany przez naszych uczniów pod kierunkiem anglistki p. Elżbiety Pietrewicz, rusycystki p. Ireny Maksimowicz i germanistki p. Katarzyny Przezwickiej – z okazji Dnia Języków Obcych.

Na koniec zabrała głos pani dyrektor, która wręczyła nagrody i podziękowania laureatom konkursów:

  • Wojciechowi Balewiczowi (IV BT) za przejście do finału konkursu Politechniki Białostockiej „Niesamowita maszyna”,
  • Michałowi Frydrychowi (II bBT) i Deiwidowi Leonczykowi (III BT) za miejsca na podium w II Biegu Niepodległości o Puchar Sekretarza Stanu w MSWiA Jarosława Zielińskiego,
  • Wojciechowi Balewiczowi (IV BT) i Marcinowi Alboszcie (III BT) za zwycięstwo w eliminacjach szkolnych konkursu „Matematyka pasją technika”.
 

Sondy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama