Home Aktualności Nowa pomoc dydaktyczna
Nowa pomoc dydaktyczna
Ocena użytkowników: / 21
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Piotr Szyryński   
wtorek, 09 stycznia 2018 18:07

 

W roku szkolnym 2017/2018 do naszej szkoły został zakupiony ciągnik rolniczy nowej generacji marki New Holland T.5 o mocy 100 KM. Wyposażony jest m.in. w przekładnię Electro Command, system nawigacji satelitarnej i automatycznego prowadzenia ciągnika po polu kompatybilny z Isobus, katalizator utleniający DOC, katalizator SCR (AdBlue). Traktor jest niezbędnym środkiem dydaktycznym służącym do kształcenia w nowym zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Zakupiony został ze środków finansowych przyznanych przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, które jest organem prowadzącym ZSCKR w Sejnach.

 

Sondy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama