Home Aktualności Bezpieczne ferie
Bezpieczne ferie
Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Administrator   
piątek, 19 stycznia 2018 10:58

Drodzy Uczniowie!

22 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe. To okres oczekiwany przez nas wszystkich, przerwa w nauce, czas odpoczynku i zabawy. To czas korzystania z uroków zimy, uprawiania sportów zimowych i perspektywa wielu zabaw na białym puchu.

Ferie to czas zwiększonej aktywności fizycznej, w związku z tym i odpowiedzialności za bezpieczeństwo, zarówno w miejscu zamieszkania, jak i wtedy, gdy wypoczywacie poza domem. Dyrektor ZSCKR prosi Was, abyście zadbali o siebie i swoje bezpieczeństwo w czasie zabaw, szczególnie w pobliżu zamarzniętych zbiorników wodnych.

Pamiętajmy o numerach telefonów alarmowych i sposobach powiadamiania dorosłych o nieszczęśliwych zdarzeniach.

Życzę wszystkim udanych i bezpiecznych ferii.

Spotykamy się 5 lutego.

 

Dyrektor ZSCKR w Sejnach

 

Sondy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama