Home Aktualności Studniówka 2018
Studniówka 2018
Ocena użytkowników: / 21
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jarosław Jurkiewicz   
sobota, 20 stycznia 2018 00:00

 

13 stycznia w restauracji Skarpa odbył się Bal Studniówkowy Anno Domini 2018.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 19:00, jej gospodarzem była młodzież. Każda osadzona w tradycji szkolnej uroczystość musi mieć swoją część oficjalną. W imieniu uczestników zabawy zebranych gości przywitali Anna Klepacka oraz Robert Soroka. Przedstawiciele młodzieży złożyli rodzicom podziękowania za wysiłek włożony w ich wychowanie, nauczyciele usłyszeli słowa wdzięczności za trud związany z czteroletnią edukacją przyszłych maturzystów i absolwentów szkoły.

Przedstawiciele klas maturalnych złożyli na ręce swoich wychowawców - pani Marzenny Walendziewicz (klasa IV BT), pani Magdaleny Winsławskiej i pana Jarosława Jurkiewicza (klasa IV PT) - bukiety kwiatów oraz symboliczne podarunki.

Następnie przyszedł czas na oficjalne przemówienia. W imieniu Rady Rodziców głos zabrała pani Barbara Pokutko. Życzenia miłej zabawy złożyli swoim starszym kolegom przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

Ta część imprezy zakończyła się wystąpieniem pani dyrektor Doroty Jagłowskiej, która życzyła młodzieży udanej imprezy oraz wypowiedziała wyczekiwane przez wszystkich magiczne słowa: „Bal Studniówkowy uważam za rozpoczęty”.

Trudno sobie wyobrazić studniówkę bez pewnego staropolskiego tańca. Tradycji stało się zadość. Uczniowie ZSCKR w Sejnach zatańczyli poloneza z „Pana Tadeusza”. W tym miejscu należy podziękować pani Dorocie Tomczyk, która przygotowała młodzież do zatańczenia tego dostojnego tańca.

 

 

Po zakończeniu poloneza była okazja zrobienia klasowych zdjęć.

 

Klasa IV BT z dyrekcją i panią Marzenną Walendziewicz

 

Klasa IV PT z dyrekcją oraz panią Magdaleną Winsławską i panem Jarosławem Jurkiewiczem

 

Przyszedł w końcu czas na zabawę. Na parkiecie dominował kolor czerwony.

Po godzinie 23:00 na salę wjechały klasowe torty, była możliwość wykazania się umiejętnością krajania ciasta.

W tym miejscu imprezy odbyła się uroczystość wręczenia Staszków, wyjątkowej nagrody przeznaczonej dla uczniów klas maturalnych, którzy przez cztery lata dali się poznać z różnych stron.

 

 

Ważnym punktem programu był wybór króla i królowej tego niezwykłego wieczoru. Komisja konkursowa miała trudne zadanie. Ostatecznie królem balu został Rafał Wasilewski z klasy IV BT, królową – Diana Janczulewicz z klasy IV PT.

Po godzinie 24:00 impreza rozkręciła się na dobre. To była gorączka studniówkowej nocy. Na usta cisną się słowa znanej piosenki „o balu nad balami, który będzie się pamiętało latami”.  Na parkiecie dominował free style, nie mogło także zabraknąć belgijki. Kto nie był, niech żałuje.

 

 

Dźwięki piosenki Elektrycznych Gitar „To już jest koniec” zakończyły imprezę.
Studniówka Anno Domini 2018 przeszła do historii.

 

Sondy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama