Home OFERTA 2016/2017
Oferta zajęć pozalekcyjnych 2016/2017 PDF Drukuj
czwartek, 15 września 2016 00:00

 

Rodzaj zajęć


Lp.


Forma zajęć


Imię i nazwisko
prowadzącego zajęcia

Termin zajęć




Koła zainteresowań

1.

"Kraina Słodkości"

Barbara Szczęsnowicz

Zajęcia odbywają się w soboty grafik ruchomy – praca z 3 grupami


2.

Gazetka szkolna „Małpiszon”

Marta Wichert

Aneta Kisiel

Grafik zajęć ruchomy


3.

Zajęcia przygotowujące do matury
z języka polskiego

Marta Wichert

Środa 13.00-13.45


4.

Futsal

Dorota Tomczyk

Wtorek, czwartek 18.45-20.15


5.

Lekkoatletyka

Dorota Tomczyk

Grafik zajęć ruchomy


6.

Koło fotograficzno-filmowe

Andrzej Pankiewicz

Wtorek 15.25-17.00


7.

Aerobic

Julita Moroz

Środa 16.10-17.15 (co drugi tydzień)


8.

Piłka koszykowa

Julita Moroz

Środa 16.10-17.15 (co drugi tydzień)


9.

Klub Historyczny
im. AK

Beata Kuczyńska

Grafik zajęć ruchomy


Praca z uczniem zdolnym/słabym

Zajęcia wyrównawcze

10.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego

Iwona Rapczyńska

Grafik zajęć ruchomy


11.

Zajęcia wyrównawcze

Elżbieta Pietrewicz

Grafik zajęć ruchomy


12.

Zajęcia przygotowujące do OWiUR

Anna Andruczyk

Grafik zajęć ruchomy


13.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego

Małgorzata Krajewska

Grafik zajęć ruchomy


14.

Zajęcia przygotowujące do matury lub praca z uczniem słabym (w zależności od potrzeb uczniów)

Adam Trejnowski

Grafik zajęć ruchomy


15.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki

Sylwia Dąbrowska-Polens

Poniedziałek 14.30-15.15, 15.20-16.05


16.

Zajęcia przygotowujące do matury z geografii

Renata Sas

Środa 14.30-15.15


17.

Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego

Małgorzata Zawadzka

Wtorek 15.20-16.05


18.

Zajęcia z języka rosyjskiego

Irena Maksimowicz

Grafik zajęć ruchomy


19.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki

Marzenna Walendziewicz

Piątek 14.30-15.15


20.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka angielskiego

Urszula Moroz

Czwartek

14.30 – 15.15


21.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka niemieckiego

Katarzyna Przezwicka

Piątek 15.20-16.05


22.

Nauka użytkowania kombajnów zbożowych

Euzebiusz Dzimitrowicz

Piątek 13-15


 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama