Kadra
Dorota Tomczyk
DYREKTOR SZKOŁY
nauczyciel dyplomowany
e-mail: dyrektor@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: choreograf Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca Sejny
Marzenna Walendziewicz
WICEDYREKTOR
nauczyciel dyplomowany
e-mail: marzenna.walendziewicz@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: lider Zespołu ds. Statutu Szkoły
Nauczane przedmioty: matematyka
Zbyszek Doroszko
KIEROWNIK PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU
nauczyciel dyplomowany
e-mail: zbyszek.doroszko@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: zajęcia praktyczne
Ewa Mazur
KIEROWNIK INTERNATU
nauczyciel dyplomowany
e-mail: ewa.mazur@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: wychowawca w internacie
Piotr Alszko
nauczyciel mianowany
e-mail: piotr.alszko@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: lider Zespołu Przedmiotów Zawodowych
Nauczane przedmioty: użytkowanie pojazdów stosowanych w rolnictwie, naprawa pojazdów rolniczych, naprawa maszyn rolniczych
Ewa Bednarska
nauczyciel początkujący
e-mail: ewa.bednarska@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne
Jan Bobin
nauczyciel dyplomowany
e-mail: jan.bobin@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: zajęcia praktyczne
Sylwia Buraczewska
nauczyciel dyplomowany
e-mail: sylwia.buraczewska@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: pedagog szkolny, nauczyciel wspomagający, lider Zespołu Wychowawczego, opiekun szkolnego wolontariatu
Nauczane przedmioty: zajęcia rewalidacyjne
Zdzisław Czakis
nauczyciel początkujący
e-mail: zdzislaw.czakis@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: bezpieczeństwo pożarowe
Jerzy Czarkowski
nauczyciel dyplomowany
e-mail: jerzy.czarkowski@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: zajęcia praktyczne
Sylwia Dąbrowska-Polens
nauczyciel dyplomowany
e-mail: sylwia.dabrowska-polens@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: lider Zespołu Przedmiotów Matematyczno-Przyrodniczych, wychowawca klasy III BT
Nauczane przedmioty: matematyka
Elżbieta Doroszko
nauczyciel dyplomowany
e-mail: elzbieta.doroszko@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: wychowanie do życia w rodzinie
Euzebiusz Dzimitrowicz
nauczyciel dyplomowany
e-mail: euzebiusz.dzimitrowicz@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: zajęcia praktyczne
Lucyna Fidrych
nauczyciel dyplomowany
e-mail: lucyna.fidrych@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: nauczyciel wspomagający
Nauczane przedmioty: zajęcia rewalidacyjne
Grzegorz Gołębiewski
nauczyciel początkujący
e-mail: grzegorz.golebiewski@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: informatyka
Teresa Gryc
nauczyciel dyplomowany
e-mail: teresa.gryc@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: podstawy rolnictwa, produkcja roślinna, produkcja zwierzęca, zajęcia praktyczne
Mariusz Hołubowicz
nauczyciel początkujący
e-mail: mariusz.holubowicz@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: zajęcia praktyczne
lek. wet. Katarzyna Jankowska-Bulwin
nauczyciel początkujący
e-mail: katarzyna.jankowska-bulwin@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: anatomia i fizjologia zwierząt, rozród i inseminacja zwierząt, diagnostyka weterynaryjna, profilaktyka i leczenie chorób zwierząt, zajęcia praktyczne
Andrzej Jankowski
nauczyciel mianowany
e-mail: andrzej.jankowski@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: wychowawca w internacie, wychowawca klasy III PTL
Nauczane przedmioty: fizyka, matematyka
lek. wet. Eugeniusz Jankowski
nauczyciel początkujący
e-mail: eugeniusz.jankowski@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: zajęcia praktyczne
Aneta Jasińska-Greblunas
nauczyciel początkujący
e-mail: aneta.jasinska-greblunas@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: wychowawca w internacie, wychowawca grupy młodszej (klasy I)
Jarosław Jurkiewicz
nauczyciel dyplomowany
e-mail: jaroslaw.jurkiewicz@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: historia, historia i teraźniejszość
Anna Kaźmierczak
nauczyciel mianowany
e-mail: anna.kazmierczak@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: wychowawca klasy I PT
Nauczane przedmioty: wyposażenie techniczne i BHP, technologia gastronomiczna z towaroznawstwem, zajęcia praktyczne
Wiesław Kibisz
nauczyciel dyplomowany
e-mail: wieslaw.kibisz@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: muzyka
Aneta Kisiel
nauczyciel dyplomowany
e-mail: aneta.kisiel@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: doradca zawodowy, administrator szkolnej strony internetowej, administrator platformy Microsoft 365, koordynator projektów unijnych, wychowawca klasy III BB
Nauczane przedmioty: informatyka, doradztwo zawodowe
Małgorzata Krajewska
nauczyciel dyplomowany
e-mail: malgorzata.krajewska@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: chemia, wyposażenie techniczne i BHP, zajęcia praktyczne
Konrad Krzywicki
nauczyciel początkujący
e-mail: konrad.krzywicki@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: zajęcia praktyczne
ks. Michał Maciejewski
nauczyciel początkujący
e-mail: michal.maciejewski1@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: religia
Irena Maksimowicz
nauczyciel dyplomowany
e-mail: biblioteka@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: bibliotekarz
Krzysztof Małkiński
nauczyciel dyplomowany
e-mail: krzysztof.malkinski@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne
Mariusz Matan
nauczyciel dyplomowany
e-mail: mariusz.matan@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: administrator dziennika elektronicznego, operator egzaminów zawodowych przeprowadzanych drogą elektroniczną, opiekun szkolnej TV, oprawa fotograficzna uroczystości i imprez szkolnych, administrator szkolnego profilu na TikToku
Nauczane przedmioty: biznes i zarządzanie, podstawy przedsiębiorczości, zajęcia praktyczne
Julita Moroz
nauczyciel dyplomowany
e-mail: julita.moroz@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: lider Zespołu ds. Bezpieczeństwa i Klas Mundurowych, wychowawca klasy II aBT
Nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, ratownictwo medyczne
Urszula Moroz
nauczyciel mianowany
e-mail: urszula.moroz@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: lider Zespołu Przedmiotów Humanistycznych, wychowawca klasy IV BT
Nauczane przedmioty: język angielski
Leszek Ostrowski
nauczyciel mianowany
e-mail: leszek.ostrowski@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne
Elżbieta Pietrewicz
nauczyciel dyplomowany
e-mail: elzbieta.pietrewicz@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: biologia, język angielski, język angielski zawodowy
Sławomir Pogorzelski
nauczyciel mianowany
e-mail: slawomir.pogorzelski@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: zajęcia praktyczne
Katarzyna Przezwicka
nauczyciel dyplomowany
e-mail: katarzyna.przezwicka@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: wychowawca w internacie, opiekun Samorządu Internatu, opiekun kwalifikacyjnego kursu zawodowego ROL.04 (III - IV sem.), wychowawca klasy V BT
Nauczane przedmioty: język niemiecki, bezpieczeństwo i higiena pracy, BHP w rolnictwie, język niemiecki zawodowy
Robert Przezwicki
nauczyciel początkujący
e-mail: robert.przezwicki@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: wychowawca klasy I aBT
Nauczane przedmioty: podstawy techniki rolniczej, użytkowanie maszyn, urządzeń i narzędzi stosowanych w rolnictwie, naprawa pojazdów rolniczych, naprawa maszyn rolniczych, podstawy elektroniki w rolnictwie, technika w rolnictwie, zajęcia praktyczne
Iwona Rapczyńska
nauczyciel mianowany
e-mail: iwona.rapczynska@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: wychowawca klasy V PT
Nauczane przedmioty: technologia gastronomiczna z towaroznawstwem, zajęcia praktyczne
Renata Sas
nauczyciel dyplomowany
e-mail: renata.sas@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: operator egzaminów zawodowych przeprowadzanych drogą elektroniczną
Nauczane przedmioty: geografia, informatyka
Eliza Sienkiewicz
nauczyciel dyplomowany
e-mail: eliza.sienkiewicz@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: koordynator projektów unijnych, wychowawca klasy I bBT
Nauczane przedmioty: przepisy ruchu drogowego w zakresie kat. T, przepisy ruchu drogowego w zakresie kat. B, zajęcia praktyczne
Beata Sosnowska
nauczyciel dyplomowany
e-mail: beata.sosnowska@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: matematyka
Paula Spilska-Bubrowska
nauczyciel początkujący
paula.spilska-bubrowska@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: wychowawca w internacie, opiekun grupy starszej (klasy II-V)
Emilia Staszkiewicz
nauczyciel początkujący
e-mail: emilia.staszkiewicz@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: wychowawca w internacie
Nauczane przedmioty: język rosyjski
Krzysztof Stefański
nauczyciel dyplomowany
e-mail: krzysztof.stefanski@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: zajęcia praktyczne
Barbara Szczęsnowicz
nauczyciel dyplomowany
e-mail: barbara.szczesnowicz@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: opiekun szkolnego wolontariatu, wychowawca klasy IV PT
Nauczane przedmioty: zasady żywienia, obsługa konsumenta, zajęcia praktyczne
Piotr Szyryński
nauczyciel dyplomowany
e-mail: piotr.szyrynski@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: opiekun ceremoniału szkolnego, nagłośnienie imprez i uroczystości szkolnych, aktualizacja strony internetowej szkolyrolnicze.pl, opiekun kwalifikacyjnego kursu zawodowego ROL.04 (I - II semestr)
Nauczane przedmioty: podstawy techniki, stosowanie urządzeń i systemów agrotronicznych, podstawy zintegrowanej ochrony roślin, zajęcia praktyczne
Marian Cezary Teodorowski
nauczyciel dyplomowany
e-mail: marian.teodorowski@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: biologia, chów zwierząt
Adam Trejnowski
nauczyciel dyplomowany
e-mail: adam.trejnowski@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: lider Zespołu ds. Promocji Szkoły, wychowawca klasy II bBT
Nauczane przedmioty: język niemiecki
Krystyna Trzcianowska-Zujewicz
nauczyciel dyplomowany
e-mail: krystyna.trzcianowska-zujewicz@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: nauczyciel wspomagający, wychowawca w internacie
Adam Trzyna
nauczyciel początkujący
e-mail: adam.trzyna@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: zajęcia praktyczne
Marta Wichert
nauczyciel dyplomowany
e-mail: marta.wichert@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: nauczyciel wspomagający, administrator szkolnych mediów społecznościowych, lider Zespołu ds. Planu Lekcji, lider Zespołu ds. Imprez i Uroczystości Szkolnych, wychowawca klasy II PTL
Nauczane przedmioty: język polski
Magdalena Winsławska
nauczyciel dyplomowany
e-mail: magdalena.winslawska@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: opiekun ceremoniału szkolnego
Nauczane przedmioty: historia i teraźniejszość, wiedza o społeczeństwie, religia
Diana Wiżlańska-Sławińska
nauczyciel dyplomowany
e-mail: diana.wizlanska-slawinska@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: psycholog, pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający, lider Zespołu ds. Edukacji Włączającej
Henryk Wydra
nauczyciel mianowany
e-mail: henryk.wydra@zsckr.sejny.pl
Nauczane przedmioty: zajęcia praktyczne
Małgorzata Zawadzka
nauczyciel dyplomowany
e-mail: malgorzata.zawadzka@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: wychowawca klasy I PTL
Nauczane przedmioty: język polski
Beata Zubowicz
nauczyciel początkujący
e-mail: beata.zubowicz@zsckr.sejny.pl
Pełnione funkcje: opiekun kwalifikacyjnego kursu zawodowego ROL.10 (I-II semestr)
Nauczane przedmioty: produkcja roślinna, produkcja zwierzęca, prowadzenie gospodarstwa rolnego, planowanie i nadzorowanie produkcji roślinnej, planowanie i nadzorowanie produkcji zwierzęcej, ekonomika w rolnictwie, zajęcia praktyczne