Home Aktualne wydarzenia Warsztaty w Warszawie
Warsztaty w Warszawie
Wpisany przez Alicja Rydzewska (I PT)   
piątek, 18 listopada 2016 00:00

Członkowie Klubu Historycznego im. Armii Krajowej wyjechali do stolicy na warsztaty mające na celu przygotowanie ich do spotkań ze świadkami historii.

 

Odbyło się to w ramach siódmej już edycji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego zatytułowanego „O tym nie można zapomnieć… – spotkania z osobami, które przeszły piekło obozów i deportacji podczas II wojny światowej”. Uczestnicy warsztatów mieli możliwość zobaczyć, jak prawidłowo przygotować i przeprowadzić wywiad ze świadkiem historii. Otrzymali też wskazówki dotyczące części technicznej obejmującej nagrywanie wywiadu kamerą. Warszawę odwiedzili uczniowie klas pierwszych: Mateusz Jarzębowicz, Krystian Mikołajczyk, Bartosz Jastrzębski (I bBT), Justyna Ciesielska, Kamila Sulżyńska, Alicja Rydzewska (I PT) oraz Rafał Godlewski (I aBT) pod opieką p. Beaty Kuczyńskiej.

 

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama